poniedziałek, 16 kwietnia 2012

W odsłonie Myosotis

Wisior wykonany z połączenia technik decoupage, bead embroidery,  bead crochet, beading i soutache.Rolę kaboszonów pełnią drewniane pastylki ozdobione metodą decoupage i crackle sottile, zabezpieczone warstwami lakieru.Spód podklejony i częściowo podszyty złotą ekoskórką.Wielkość centralnej części 10,5x7 cm. Długość sznura koralikowego 45 cm. Zmęczyła mnie ta praca, co prawda pozytywnie, ale głębszego opisu nie będzie.23 komentarze:

 1. Świetnie wygląda takie połączenie. Piękny wisior :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Same cuda tworzysz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Aż jęknęłam! Cudne toto - napracowałaś się, ale efekt powalający!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny! Napatrzeć się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaniemówiłam. Cudo. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już komentowałam tą pracę :) ale nie zaszkodzi jeszcze raz :) Miśczostwo i już :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest absolutnie piękne, delikatne,lekkie, widać ile serca w to włożyłaś, prawdziwa uczta dla oczu i duszy, gratuluję Ci z całego serca !!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję wszystkim za komentarze. Strasznie mi miło i cieszę się, że moja koncepcja się spodobała, ba! jestem z tego dumna:)

  OdpowiedzUsuń
 9. no usiadlam....i siedze.... nie moge sie napatrzec! Nigdy bym nie przypuszczala, ze pastelowe kolory tak mnie zachwyca!!!! Masz moje pelne uznanie!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Aż zaniemówiłam, to jest tak niesamowite połączenie, że słów brakuje! Ale się napracowałaś, ale jaki EFEKT!! Cudowny, boski... Och, zazdroszczę talentu... Piękny jak marzenie, jeszcze tak sobie posiedzę i popatrzę...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nic nowego z zachwytów już nie napiszę, ale szczerze - szczęka mi opadła, a o to dość dziś u mnie ciężko, na takie cuda się już napatrzyłam... a tu zaskoczenie... Wisior jest absolutnie cudowny, perfekcyjny, zachwycający...

  OdpowiedzUsuń
 12. Un buen trabajo, me encanta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Fantastyczne połączenie kolorów. Aż oczu nie idzie oderwać. Oj z miłą chęcią bym go uprowadziła gdybym wiedziała, że nic mi za to nie grozi hahaha :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękny i elegancki, marzenie.
  aiszka4

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakie to absolutnie, niepodważalnie cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 16. votre blog est magnifique !
  que de belles choses

  OdpowiedzUsuń