wtorek, 1 maja 2012

Wildflowers ekspresje

Naszyjnik powstały z połączenia różnych technik. Kaboszon o wielkości 50 mm otoczony koszykiem koralików. Część sutaszowa skomponowana ze szklanych koralików w kształcie listków i kwiatków, kuleczek malachitów, ametystu, marmuru i opalitu. Część haftowana i sutaszowa podklejona naturalną czarną skórką.
Wymiary: wisior 15x13 cm , wąż koralikowy 45 cm.
Kompozycja ozdabiająca dekolt. Na razie nie dysponuję zdjęciami na ekpozytorze, po powrocie z wojaży uzupełnię. Serdeczne podziękowania dla Weraph za obróbkę zdjęć. 
15 komentarzy:

 1. Nie przestaje mnie zadziwiać twoja wyobraźnia. Naszyjnik jest iście mistrzowski, brawo.

  OdpowiedzUsuń
 2. *.* szczęka mi opadła... zapewne duuużo pracy, ale opłaciło się, bo efekt jest nieziemski!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wauuuuuuuuu, es magnífico, preciosísimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany! Ależ się napracowałaś! Efekt powalający!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, niesamowicie piekne!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Aaaaaaaależ to jest piękne. Idę się zaszyć w kolejnych postach. Podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się tak wiele Pani prac, że nie jestem w stanie zostawić pod każdą komentarza. Jestem w szczególności zachwycona Pani umiejętnością łączenia tak wielu technik na raz, gdzie żadna z nich nie dominuje, wręcz przeciwnie doskonale się uzupełniają i tworzą jedną spójną całość. Nie czuję, że to naszyjnik, czuję się jakbym spacerowała po łące pełnej kwiatów.Podziwiam pani niebywałą wyobraźnię.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fantastyczna ta kompozycja. Masz niesamowity talent w łączeniu różnych technik nie tworząc przy tym kiczu. Lekkość jaka bije z Twoich dzieł jest niebywale elektryzująca.

  OdpowiedzUsuń
 9. Iza - mistrzo świata, brak słów, by wyrazić zachwyt i uznanie.
  aiszka4

  OdpowiedzUsuń
 10. Nazachwycać się nie mogę tym wspaniałym połączeniem:) Ma Pani wielki talent:) SUPER!!! Poprzednie prace również godne Mistrzyni:) Brawo!:)

  OdpowiedzUsuń